דירה דיסקרטית בעכו. אזור מזרח

דירה דיסקרטית בעכו. אזור מזרח

מדובר בדירה דיסקרטית בעכו למי שרוצה להיות דיסקרטי ולא להיראות.

עכו היא עיר בישראל. זוהי עיר נמל על חוף הים התיכון, הממוקמת כשעה מתל אביב ומחיפה. עכו מוזכרת בתנ"ך כאחד המקומות שבהם עצרו בני ישראל בדרכם לצאת ממצרים. בעכו מתגוררים כ-50,000 נפש ופירוש שמה בעברית הוא "מבצר".

מדור זה מספק מידע על דירות דיסקרטיות הניתנות להשכרה בעכו. הדירות ממוקמות ליד כל השירותים ומציעות חווית מגורים במחיר סביר עם שירותים טובים כגון בריכת שחייה, מרכז כושר ומרפסת חיצונית.

הדירה הדיסקרטית בעכו היא מקום נוח לשהות בו. הוא מציע סביבה פרטית ושלווה ליהנות מחופשתכם. הוא ממוקם במרכז עכו, רק 10 דקות הליכה מהאטרקציות המרכזיות של העיר.

הדירה הדיסקרטית בעכו יכולה להציע לכם את כל השירותים והשירותים הדרושים לכם במהלך שהותכם, כגון:

- מטבח מאובזר עם כל הכלים הדרושים לבישול

- סלון עם ספת מיטה עבור 2 אנשים

- 2 חדרי שינה עם מיטה זוגית אחת בכל אחד (חדר שינה אחד כולל חדר רחצה צמוד)

- חדר רחצה עם מקלחת

- מרפסת המשקיפה על העיר

עכו היא עיר היסטורית בצפון הארץ. זוהי אחת הערים העתיקות בישראל, והיא מיושבת קרוב ל-4,000 שנה. עכו נבנתה במקור על צוק המשקיף על הים התיכון והייתה מיושבת ברציפות עד 1948.

בעת החדשה הייתה עכו מרכז אזורי חשוב למסחר, תרבות וכוח צבאי. העיר מוכרת כיום כאתר מורשת עולמית בגלל המבנים ההיסטוריים הרבים שלה מתקופות שונות שעדיין עומדים היום.

עכו היא ישוב קטן בישראל המונה כ-20,000 תושבים. זהו גם המחוז הקטן ביותר במדינה. דירה דיסקרטית בעכו

עכו היא ישוב קטן בישראל המונה כ-20,000 תושבים. זהו גם המחוז הקטן ביותר במדינה. Acre has been inhabited since antiquity and its port was among the most important trade centers in Palestine, while it was under Roman rule and during Byzantine era.

רובע עכו הוא החלק המרכזי והנוח ביותר בחיפה. הוא ממוקם על חוף הים התיכון, וכולל מספר רב של בתי מלון, מסעדות, פאבים, בתי קפה וחנויות. ברובע עכו יש גם מגוון אזורי מגורים המציעים מגוון רחב של דירות להשכרה.