דירה דיסקרטית בעכו. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית בעכו. השכרה לטווח קצר

עכו היא עיר בצפון ישראל. זוהי בירת מחוז הצפון הישראלי ואוכלוסייתה מונה כ-27,000 איש. זוהי גם אחת הערים העתיקות בישראל, עם עדויות למגורי אדם החל משנת 4000 לפני הספירה. https://melanieinbkk.com/city/Discreet-apartments-in-Acre.php

עכו הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2004. יש בה עיר עתיקה עם רחובות צרים מפותלים ובתים ישנים עם חומות אבן יפות. העיר העתיקה של עכו מחולקת לארבעה רבעים: מוסלמי, נוצרי, יהודי ונוצרי ארמני.

מדור זה עוסק ב

. מילות המפתח הן דירה דיסקרטית, עכו ודירות.

עכו היא עיר במחוז הצפון בישראל. זוהי אחת הערים העתיקות במדינה והיא קיימת כבר למעלה מ-3,000 שנה. העיר היא ביתם של אתרים היסטוריים רבים שמקורם בימי קדם. אחד מהאתרים הללו הוא טירת עכו מהתקופה הצלבנית אשר נבנתה על ידי האבירים ההוספיטלרים במהלך המאה ה-12 לספירה. הטירה הוגדרה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו וניתן לבקר בה היום בחינם.

דירה זו ממוקמת בעכו, אחת הערים הפופולריות בברזיל. זה מקום מצוין למי שמחפש דירה דיסקרטית.

הדירה מוקפת בגנים יפים וכוללת שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה, סלון וחדר אוכל. יש גם כמה מרפסות.

החלק הטוב ביותר בנכס זה הוא שהוא קרוב מאוד למרכז העיר ויש לו גישה נוחה לאטרקציות העיקריות של עכו כמו כנסיית בזיליקת דה נוסה סנחורה דו קארמו המפורסמת.

רובע עכו הוא פרבר באזור תל אביב רבתי. זהו אחד המקומות המבוקשים למגורים בישראל, והוא זכה לכינוי "חוף היהלומים". זה מקום יפהפה עם הרבה שטחים ירוקים ופארקים.

יש כאן הרבה דירות יוקרה להשכרה. אם אתם מחפשים דירות דיסקרטיות בעכו, אז רשימה זו עשויה להיות שימושית עבורכם.

הדירה ממוקמת בקומה העליונה של בניין בן ארבע קומות, במיקום שקט ודיסקרטי, קרוב למרכז ההיסטורי של עכו.

סעיף זה מספק מידע על מיקום הדירה.

הדירות ממוקמות באזור חדש ובטוח, בסמוך למרכז עכו. הבניין דיסקרטי ויש לו כניסה קטנה. הוא נמצא בלב עכו, כך שלא קשה למצוא אותו.