דירה דיסקרטית. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית. תחליף ראוי למלון

דירות דיסקרטיות הן פתרון אידיאלי לאנשים הזקוקים למקום לינה לפרק זמן קצר. הם מושלמים עבור האדם שנמצא בעיר לצורך עסקים, ביקור משפחה או חברים, הולך לבית הספר או סתם מחפש שינוי נוף.

המונח "דיסקרטי" פירושו שהדירות הללו מציעות לאורחים את הפרטיות והאנונימיות שהם לא היו מקבלים במלון. אין צורך להירשם עם מידע כלשהו ואין רישום של שהות של אף אחד.

דירה דיסקרטית היא יחידה פרטית עצמאית עם כניסה ומרחב מגורים משלה. בדרך כלל יש לה מטבחון וחדר רחצה, אבל אין בה את השירותים של דירה טיפוסית. לדוגמה, ייתכן שאין בו מכונת כביסה או מדיח כלים.

סוג זה של מגורים משמש לרוב אנשים שרוצים לשמור על פרטיות ולהימנע מהרעש שעלול לבוא עם מגורים בבניין דירות. זה גם פופולרי בקרב אנשים שעוברים דירה לצורך עבודה וזקוקים לדיור זמני בזמן שהם מוצאים משהו קבוע יותר בעיר החדשה שלהם.

המונח דירה דיסקרטית משמש לתיאור דירה שאינה מפורסמת כנכס להשכרה. מיקומו של הנכס ושירותיו אינם נחשפים לציבור ורק שוכרים פוטנציאליים מודעים לקיומו.

הביקוש לדירות מסוג זה גדל בשנים האחרונות כמענה לצורך הגובר בפרטיות ואנונימיות, בעיקר בקרב בני דור המילניום.

דירות דיסקרטיות מושכרות לרוב על ידי אנשים שלא רוצים להודיע על מיקומם. דירות מסוג זה מושכרות בדרך כלל על ידי ידוענים, פוליטיקאים או אנשים בעלי פרופיל גבוה בעין הציבורית.

דירה דיסקרטית היא מקום שאליו תוכלו להגיע כדי לבלות ולא צריך לדאוג לפרטיות שלכם.

דירות דיסקרטיות ידועות גם כמלונות אהבה והן מושכרות לרוב לפי שעה. הם מציעים חדרים עם נושאים שונים, כגון יפנית, מערבית או אפילו פנטזיה.

היא דירה המושכרת על ידי יחיד או זוג והמשכיר אינו יודע את זהות השוכר. דירות אלו מושכרות לרוב למי שמחפש מקום מגורים מבלי לחשוף את זהותם האמיתית. דירה דיסקרטית

הצורך בדירות כאלה מתעורר מכיוון שאנשים רבים רוצים לשמור על נפרדות חייהם הפרטיים מחייהם המקצועיים. לדוגמה, ייתכן שסלבריטאים לא ירצו שבעלי הבית שלהם יידעו שהם גרים באותה עיר שבה הם עובדים או שהם מחפשים מקום שבו הם יכולים לשהות בזמן גירושין.