דירה דיסקרטית בחולון. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בחולון. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בחולון היא המקום המושלם לאדם פרטי שצריך לחיות חיים פרטיים.

הדירות ממוקמות באזור מגורים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא יפריע לכם ולמשפחתכם. תהיה לך גם הרבה פרטיות וחופש מכיוון שהבניין אינו קרוב לבנייני דירות אחרים.

דירה זו ממוקמת בבניין מגורים בעל פרופיל נמוך. יש בו שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון. המטבח מצויד במכשירים מודרניים ויש גם מרפסת חיצונית.

דירה זו תהיה זמינה להשכרה לטווח קצר רק בחודשים הקרובים.

דירה דיסקרטית בחולון היא פתרון מושלם למי שצריך מקום לינה לתקופה קצרה. הדירות מושכרות בדרך כלל על בסיס שבועי ומציעות פרטיות, נוחות ובמחיר סביר.

דירה דיסקרטית בחולון היא אופציה למי שצריך לשהות בה רק כמה ימים או שבועות לכל היותר. דירות אלו מושכרות בדרך כלל לפי שבוע ומספקות פרטיות, נוחות ובמחיר סביר.

זוהי דירה דיסקרטית בחולון, ישראל. הוא ממוקם בקומה העליונה של בניין מגורים ויש לו נוף מדהים של העיר. בדירה שני חדרי שינה, סלון, פינת אוכל, מטבח ושני חדרי רחצה. יש גם שתי מרפסות עם נוף נהדר של העיר. הדירה זמינה להשכרה תמורת 1,300$ לחודש עם חוזה שכירות לשנה.

מדור זה עוסק ב

. אתה יכול למצוא את המיקום במפות גוגל ולקבל מידע נוסף על ידי לחיצה על הקישור למטה.

https://www.google.com/maps/place/Holon+Discreet+Apartments/@32.07624,34.843308,17z

בעיר חולון ישנם סוגים רבים ושונים של דירות. הסוג הפופולרי ביותר הוא הדירה הדיסקרטית. זאת בשל העובדה שאין לו חלונות מבחוץ והוא נמצא לרוב בבניין רב קומות.

לסוג דירה זה יש המון יתרונות שניתן לראות מיד. הוא כולל יותר פרטיות ובטיחות למי שגרים בו. הם לא צריכים לדאוג שהשכנים שלהם יראו לתוך הבית שלהם או שהם יראו לתוך הבית של השכן שלהם, מה שיכול להיות פגיעה בפרטיות. דירה דיסקרטית בחולון

המילה דיסקרטי אולי אינה המילה הראשונה שעולה לך בראש כשאתה חושב על דירות. עם זאת, דירה זו בחולון מציעה מידה של פרטיות שקשה למצוא.

זהו מקום מושלם למי שמחפש מקום מגורים שלא מושך תשומת לב.

הדירה היא דירת 3 חדרים במיקום נוח. הוא ממוקם במרכז חולון, קרוב לרחוב הראשי של העיר ולתחבורה ציבורית.

ניתן להשכרה במחיר סביר.

הדירה ממוקמת בבניין מגורים חדש עם מעלית. בדירה סלון, מטבח, חדר רחצה ושני חדרי שינה.

מדור זה עוסק בדירה הדיסקרטית להשכרה בחולון. הנכס ממוקם בבניין מגורים חדש עם מעלית. בדירה סלון, מטבח, חדר רחצה ושני חדרי שינה.