עיסוי טנטרה לנשים

עיסוי טנטרה לנשים

טנטה כפי שהיא מכונה בהינדית, הוא עיסוי חושני מיוחד הניתן לנשים.

בסוג זה של מסאז' ניתנת תשומת לב רבה לערוץ KAREETA או הרוחני, הממוקם סביב אזור האגן.

אזור זה ממלא תפקיד חיוני ברגש ובתחושה הנשית. אומרים שעיסוי טנטרה טוב משאיר את המקלט שלו במרחב מואר בו היא הופכת להיות מודעת לגופה ולנפש שלה, מה שבתורו עוזר לה ליהנות מהחיים טוב יותר.

המומחיות הדרושה להשלמת סוג זה של עיסוי דורשת הכשרה מקיפה.

נדרשות שנים למתרגל להשיג מיומנויות ממורים מנוסים שיש להם תובנות בפסיכולוגיה נשית כמו גם ברוחניות.

כשחושבים על המילה טנטרה, מדיטציה עולה בראש. עיסוי הוא חלק מתרגול העיסוי הטנטרי והוא מגביר את תחושת המודעות והקשר עם עצמך.

הפורמט כולל מגע אינטימי המשמש באופן חושני כדי להפיץ אנרגיה במקום לקבל אנרגיה.

לאחר הפעלות, רוב האנשים אומרים שהם מרגישים בהישג יד ונוגעים בהם טוב יותר מאשר אי פעם בחייהם. בדרך כלל אדם מרגיש מנוכר לשופטים אחרים, כמו גם מבני זוג שאינם מגלים את אותה הבנה או כישורי בניית מערכות יחסים יקרי ערך כפי שמוצאים נגיעות מרפאות מבן זוגם הטנטרי.

שבו עם בן הזוג בחדר מלא באור טבעי. לאחר מכן, המעסה ישכב על הצד שלו, לידך. בעזרת האצבעות והאגודלים שלהם, לחץ בעדינות על המותניים שלך ממש מעל הירך ובחלק הפנימי של שתי הירכיים, במרחק של כ-15 סנטימטרים בודדים מאזור הערווה.

אחרי זה זז למטה כדי למצוא נקודות אחרות על הגוף שלך כל עוד אתה מרגיש בנוח, כמו סביב החזה שלך או על הפנים והמצח.

נקודת מתח אפשרית: שחררו את מה שמפריע להם (שימו נייר טישו בהישג יד) והמשיכו לעסות עד שהם מפסיקים במעומעם לבכות כשהם משמיעים רעש - זה סימן שאפשר להפסיק.

מאמר זה מספק מידע על עיסוי טנטרה לנשים בפירוט. מוקד המאמר הוא לספק את הקוראים שלו על ידי תיאור היתרונות של טיפול טנטרה, מהם יכולים ליהנות גברים ונשים כאחד. נערות ליווי

באופן כללי, עיסוי טנטרי תמיד היה סודי, חושני ומיני מבחינה טיפולית. היא מעולם לא הופרדה מהקשר שלה עם רוחניות; גישה זו העניקה למודאליות פופולריות עולמית.

אחד היתרונות הרבים הוא שעיסוי טנטרי יכול להפחית בעיות זיקפה במהירות מדהימה. אין ספק שיש לזה השפעות מרגיעות על הגוף שלך: הפחתת מתח וקידום מצב נפשי רגוע - תוך הורדת רמות המתח בשרירים שלך - כל מה שתורם גם לשינה טובה יותר!