דירה דיסקרטית באשדוד. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית באשדוד. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית באשדוד היא דירה שיש לה כניסה פרטית ואינה משותפת עם אנשים אחרים. דירה מסוג זה מספקת יותר פרטיות ומאפשרת לשוכר לחיות בצורה עצמאית יותר. https://melanieinbkk.com/city/Discreet-apartments-in-Ashdod.php

אשדוד הפכה בשנים האחרונות ליעד פופולרי עבור אנשים שמחפשים דירה דיסקרטית. הסיבה לכך היא קרבתה לתל אביב ולירושלים, כמו גם הוצאות המחיה הנמוכות שלה.

אשדוד היא העיר השישית בגודלה בישראל והיא שוכנת לחוף הים התיכון. הוא ידוע בפארקי התעשייה והנמל שלו, שהופכים אותו למקום מצוין לחיות בו אם אתם מעוניינים בהזדמנויות עסקיות. דירות באשדוד זולות והן מציעות גישה לכל השירותים שאפשר לבקש - מבתי ספר ועד בתי חולים.

דירה דיסקרטית באשדוד היא אופציה מושלמת למי שרוצה ליהנות מהפרטיות והנוחות של המקום שלו מבלי לדאוג לאנשים אחרים.

הדירות ממוקמות בלב אשדוד, מרחק דקות ספורות מחוף הים וקרוב לכל השירותים. הם זמינים להשכרה לטווח קצר או ארוך ומציעים מגוון תכונות כולל:

- דירות מרוהטות במלואן עם מטבחון, חדר שינה, חדר רחצה ומרפסת או טרסה; - מזגן; - טלוויזיה בלווין; - גישה לאינטרנט אלחוטי; - מרפסת/מרפסת מרוהטת עם כסאות נוח ושולחן.

דירה זו היא אופציה מצוינת למי שרוצה להשכיר את מקומו בזמן שהם בחופשה. הוא ממוקם במרכז אשדוד, ישראל. הדירה בשטח כולל של 120 מ"ר והיא מורכבת משני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון ומטבח.

השירותים שדירה זו מציעה הם: מקום חניה, גינה פרטית ומיזוג אוויר.

דירה דיסקרטית זו באשדוד מושלמת למי שרוצה לגור בעיר, אבל לא רוצה להיות ממש באמצע. הוא ממוקם ברחוב שקט ויש לו גינה פרטית.

אם אתם מחפשים

, עומדות בפניכם אפשרויות רבות.

ישנן דירות המציעות מגוון שירותים כגון מקומות חניה ומתקני כביסה. כל הדירות מגיעות עם מטבח וסלון, כך שתוכלו ליהנות מהמרחב שלכם.

דירות דיסקרטיות באשדוד מציעות יתרונות רבים למי שרוצה לשכור אחת, לרבות אמצעי אבטחה ברמה גבוהה, מטפלים 24/7 ושירותי אחזקה.