דירה דיסקרטית באשקלון. ללא מתווך

דירה דיסקרטית באשקלון. ללא מתווך

אשקלון היא עיר חוף במחוז הדרום בישראל, לחוף הים התיכון. זוהי אחת הערים המאוכלסות ביותר במדינה ואוכלוסייתה מונה קצת פחות מ-200,000 איש.

אשקלון נחשבת בשנים האחרונות לאחת הערים הבטוחות בישראל. שיעור הפשיעה נמוך והוא דורג כאחד המקומות הטובים ביותר למגורים בישראל על ידי גורמים שונים.

דירה דיסקרטית ניתן למצוא באשקלון בסביבות 1,200$ לחודש.

מדובר בדירה דיסקרטית באשקלון. זוהי אופציה מושלמת למי שרוצה להתרחק מהרעש של העיר וליהנות מקצת שקט ושלווה. דירה דיסקרטית באשקלון

אשקלון היא עיר בישראל על חוף הים התיכון. היא נוסדה ב-1950 כעיירת פיתוח על ידי מהגרים מאירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

הדירות ממוקמות בפאתי אשקלון ומציעות פרטיות ואיכות חיים טובה.

הדירה ממוקמת באזור מאוד בטוח ודיסקרטי. זה מושלם עבור אנשים שמחפשים דירה להשכרה באשקלון.

בדירה חדר שינה עם מיטה זוגית, סלון עם טלוויזיה ומטבח עם כל מכשירי החשמל הדרושים.

בסלון ישנה גם מיטה נוספת שיכולה להכיל שני אנשים.

יש גם חדר רחצה אחד עם אמבטיה ומקלחת. לדירה מיזוג אוויר, מערכת הסקה וחניה במוסך הבניין.

הדרך הטובה ביותר למצוא דירה דיסקרטית באשקלון היא לחפש אותה באינטרנט. ישנם אתרי אינטרנט רבים המספקים רשימות של דירות ובתים הזמינים להשכרה.

אם אתם רוצים למצוא

, כדאי שתחפשו אותה באינטרנט. ישנם אתרי אינטרנט רבים המספקים רשימות של דירות ובתים הזמינים להשכרה.

אשקלון היא עיר במחוז הדרום בישראל. הוא ממוקם על חוף הים התיכון, בין תל אביב מצפון לרפיח לאורך הגבול עם רצועת עזה מדרום.

היא אחת משלוש ערים גדולות בישראל הממוקמות בסמיכות זו לזו במישור החוף, יחד עם בת ים וחולון. אשקלון הייתה מיושבת לפחות משנת 1500 לפנה"ס ונזכרה בטקסטים מצריים כבר בשנת 1300 לפנה"ס. בשנת 722 לפנה"ס היא נכבשה על ידי המלך האשורי סרגון השני ונשארה חלק מאשור במשך כמה מאות שנים לפני שנכבשה על ידי בבל בשנת 600 לפנה"ס. בשנת 604 לפנה"ס היא הפכה לחלק מיוון, בעקבות כך היא נשלטה על ידי רומא עד שנת 324 לספירה כאשר היא הפכה לחלק מהאימפריה הביזנטית.

ב-1948 היה לאשקלון רוב ערבי; עם זאת, לאחר הקמת ישראל ב-1948 גורשו בהדרגה אזרחים ערבים מאשקלון במשך כמה עשורים גם בגלל אלימות