דירה דיסקרטית. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית. חלופה לא יקרה למלון

הדרך בה אנו מסדרים ומרהטים את הדירות שלנו הייתה נושא לדיון במשך מאות שנים. כיום, אנו חיים בעידן בו פרטיות הבתים שלנו חשובה מתמיד. זו הסיבה שהדירות דיסקרטיות הופכות לאופציה פופולרית עבור מי שרוצה לשמור על חייו הפרטיים בנפרד מהחיים הציבוריים.

דירה דיסקרטית היא בית אשר תוכנן באופן המאפשר לדייריו לשמור על חייהם הפרטיים בנפרד מהציבור. הם מגיעים עם תכונות רבות המאפשרות להם להיות יעילים יותר בכך, כגון בידוד אקוסטי וכניסות נסתרות.

הצורך בדירות דיסקרטיות הוא לא רק לעשירים ולמפורסמים, אלא גם למי שרוצה לשמור על פרטיות חייו האישיים.

דירה דיסקרטית היא סוג של דירה עם כניסה פרטית. לעתים קרובות הוא מושכר על ידי ידוענים ואנשים בעלי פרופיל גבוה שרוצים לשמור על פרטיות. https://melanieinbkk.com/

דירה דיסקרטית היא מקום בו ניתן לשכור דירה לפרק זמן קצר.

דירה דיסקרטית היא מקום בו ניתן לשכור דירה לפרק זמן קצר. דירות אלו לרוב מרוהטות, ואין להן מידע אישי על השוכר במרחב הציבורי.

דירה דיסקרטית היא סוג של דירה שבה השוכר יכול להתגורר ביחידה עצמאית, ללא דיירים נוספים המתגוררים באותה קומה.

לכל היחידות בבניין זה כניסות פרטיות ואין מסדרונות משותפים.

זו לא דירה טיפוסית שבה תמצאו שכנים.

דירה דיסקרטית היא מקום שאליו אנשים יכולים ללכת כדי לקבל פרטיות ואנונימיות. זה גם מקום שבו אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה, מבלי שישפטו אותך.

המונח "דירה דיסקרטית" אינו נפוץ בארצות הברית, אך הוא נפוץ יותר באירופה. אנשים שגרים בדירות האלה הם לרוב סלבריטאים או אנשים שיש להם מה להסתיר.

בעבר, אנשים לא הורשו להשכיר את דירותיהם לפרקי זמן קצרים. אבל עם עלייתם של Airbnb ושירותים דומים אחרים, עכשיו אפשר להשכיר את הדירה שלכם בדיסקרטיות.

תוכלו למצוא

גם אם אתם מחפשים בעיר ספציפית.