דירה דיסקרטית ברחובות. המלצות מתווכים

דירה דיסקרטית ברחובות. המלצות מתווכים

הדירה ממוקמת בבניין מגורים בלב רחובות. הבניין מטופח, כולל מאבטח 24/7 ומצלמות מעקב. יש בו מעלית, חניות ומחסן. הדירה מרוהטת במלואה עם כל השירותים הדרושים לכם לשהייתכם בישראל.

הבניין ממוקם ברחוב הראשי ולוקח 10 דקות בלבד להגיע לתחנת הרכבת או למרכז העיר בתחבורה ציבורית.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים לשמור על סידורי המגורים שלהם דיסקרטיים. ייתכן שחלק מהאנשים עוברים גירושין וזקוקים למקום לינה לעת עתה. אחרים עשויים להיות בתהליך של מציאת עבודה חדשה ולא רוצים שהמעסיק הנוכחי שלהם יידע היכן הם גרים. לא משנה מה הסיבה שלכם, בטוח תמצאו דירה דיסקרטית ברחובות שתתאים לצרכים שלכם.

דירה דיסקרטית ברחובות

היא מקום שאליו אנשים יכולים להגיע כדי לברוח מהלחץ של חיי היומיום שלהם. זה מקום שבו הם יכולים להיות עצמם ולחיות את הפנטזיות שלהם.

דירה זו מושלמת למי שמחפש מקום לינה ברחובות, אך עדיין רוצה לשמור על הפרטיות שלו.

דירה זו ממוקמת במרכז רחובות אך ממוקמת בסמטה קטנה המבטיחה את הפרטיות שלכם. הוא מציע לכם לא רק כניסה ויציאה פרטית, אלא גם פנים שעוצב תוך מחשבה על הנוחות שלכם. יש שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון עם שתי ספות ומטבחון. דירה זו מושלמת למי שמחפש מקום לינה ברחובות, אך עדיין רוצה לשמור על הפרטיות שלו.

דירה זו ממוקמת במיקום דיסקרטי במיוחד בלב רחובות. יש בה 2 חדרי שינה וסלון עם מטבח. הדירה מרוהטת במלואה וכוללת את כל השירותים הדרושים למגורים נוחים.

זהו מקום מושלם למי שרוצה לגור באזור מגורים שקט, אך עדיין להיות קרוב לכל האטרקציות המרכזיות של רחובות.

זוהי הזדמנות מצוינת לרכוש דירה בבניין דיסקרטי ומטופח. יש בו שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון. הדירה ממוקמת בקומה השלישית וממנה נשקף נוף מדהים לים.

הדירה זמינה למכירה במחיר של 1,200,000 ₪