דירה דיסקרטית בבאר שבע. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בבאר שבע. ייעוץ נדל"ן

זוהי דירה דיסקרטית בבאר שבע, ישראל. הוא ממוקם בשכונה בטוחה, שקטה וירוקה. המיקום קרוב למרכז העיר ולכל השירותים.

הדירה בקומה השנייה כוללת שני חדרי שינה עם סלון מרווח, מטבח ומרפסת חיצונית. הדירה מרוהטת במלואה וכוללת את כל המכשירים הדרושים לשהותכם: טלוויזיה, מיזוג אוויר, מכונת כביסה, מדיח כלים וכו'.

דירה דיסקרטית בבאר שבע היא אופציה מצוינת למי שרוצה להתרחק מרעשי העיר וליהנות מסביבה רגועה יותר.

הדירות ממוקמות בשכונת מגורים ומוקפות בעצים, המעניקים צל ואוויר צח.

היא מקום בו ניתן לשכור דירה לטווח קצר. זוהי אפשרות מצוינת עבור אנשים שרוצים להיות קרובים לשדה התעופה, אבל לא רוצים לשהות במלון.

הדירות מושלמות לנוסעי עסקים, והן מציעות כמה מהעסקאות הטובות ביותר בשוק. הדירות מציעות את כל השירותים שתמצאו במלון, אז זה כמו להישאר בבית.

דירות דיסקרטיות הן דירות שנועדו לספק פרטיות. הקירות, החלונות והדלתות של דירות אלו עשויים מחומרים שאינם מאפשרים לצליל לעבור דרכם.

זוהי אפשרות טובה עבור אנשים שיש להם צורך בפרטיות, אבל לא רוצים להיות מבודדים מדי מהעולם החיצון. דירות אלו יכולות להציע גם יותר ביטחון מאשר דירות מסורתיות, שכן יש להן בידוד אקוסטי ותכונות אחרות המקשות על אנשים להיכנס ללא רשות.

הדירה ממוקמת באזור מגורים בעיר, במרחק של 10 דקות בלבד מהמרכז. הוא מציע כניסה פרטית ואין צורך להשתמש בשמך האמיתי.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין בן 3 קומות. יש בו חדר שינה אחד, סלון, מטבח וחדר רחצה. הדירה כוללת גם מכונת כביסה ומייבש המשותפים עם דיירים נוספים בבניין. דירה דיסקרטית בבאר שבע

דירה זו ממוקמת בבאר שבע, ישראל. הדירה זמינה להשכרה וכוללת 3 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וסלון. מחיר השכרת הדירה הוא 1,200 דולר לחודש.

מחיר הנכס להשכרה הוא 1,200 דולר לחודש.