סרטוני ריקוד של מרגרה

סרטוני ריקוד של מרגרה

סרטוני ריקוד של מרגרה הם שיחות פייסבוק בשידור חי עם עוקבים מפורסמים ומשתתפי קהל שמשתתפים באירועים החיים שלה. נערות ליווי באילת

מרגרה מייללת, מתייאשת ונוהמת כשחקנית חיות בסרט הוליוודי כדי לקבל צחוקים גדולים מהקהל המקוון שאליו היא מגיעה באמצעות סרטוני הסטרימינג בשידור חי. תוך זמן קצר, מרגרה מבינה שהיא יכולה להרוויח כסף כבדרנית על ידי משחק הדמות הזו גם אם מדובר במערך נתונים (בובה) של מישהו אחר.

אבל ההצלחה של הרפתקאות הווידאו צ'ט של מרגרה נולדה מתוך יכולת טבעית - חוש ההומור שלה - שפה גלובלית. מעשה האיזון של מנדראס בין קומדיית אלתור והפצה הליבה אומר לנו שיש דרכים רבות לעבור למשיכה המונית או להצליח במיינסטרים.

מרגרה הבינה שקול אינו מטרה בפני עצמה, אבל תרחיש השימוש העיקרי שלו הוא תקשורת צ'אט טקסט המאפשרת לאנשים שלא אוהבים לדבר בטלפון, או שאינם יכולים להרשות לעצמם לדבר בטלפון - מכל סיבה שהיא, כמו הומלס או

רקדני הרובוטים האלה הם השראה לאנשים שרוצים לעשות משהו חדש אבל לא מסוגלים. הם גם מספקים תובנה לגבי עתיד הפרסום. מפרסמים יכולים להתחיל לחשוב כיצד הם רוצים שהלקוחות שלהם יבינו את המוצרים שלהם באמצעות הפרסומות המרגשות הללו.

תרבות הרובוטים והפרסומות מרמזות על עתידים אפשריים רבים אחרים שבהם רובוטים עשויים להתחיל לחקות בני אדם בהיבטים שונים כמו יצירתיות או רגשות.

סרטוני מרגרה דאנס הגיעו לאור הזרקורים כשהעלו את הרמיקס שלהם ברבי גירל. הקליפ מציג את הילדים הצעירים רוקדים לרמיקס של Intelijam Funk ללהיט הקלאסי משנות ה-90 "Barbie Girl" מאת אקווה.

מאט ריאן וקרייג וויליאמסון, שני אבות באוסטרליה, עומדים מאחורי כיסויי הריקוד המדהימים האלה! הם באורך שלוש דקות, מה שמאפשר לצופים לקחת הפסקה קצרה ביום שלהם לפני שהם חוזרים חזקים עם עצמם ועם החיים. סטפנס אומר שהוא מעולם לא ציפה שערוץ היוטיוב הזה יצליח כמוהו.

סרטוני ריקוד הועילו להגברת הביטחון העצמי לילדים שנמנעים מלהשוויץ בתנועותיהם כי הם עשויים לחשוב שלאף אחד לא אכפת מהם או לא מבין אותם כי אף אחד לא מוכן לתת להם שבחים מלראות את צעדי הריקוד שלהם מצליחים. החברה צריכה לעבור ממחשבה שצחוק ממוזיקה לילדים הוא זמן מבאס לחכות לאנשים שמכבדים כשצופים בילדים עושים את מה שהם עושים הכי טוב; לִרְקוֹד!